Rekonstrukce koupelny v panelovém domě

Původní koupelny v panelácích jsou již dávno zastaralé a zaslouží si moderní kabát. Trocha toho nepohodlí v podobě hluku a prachu určitě stojí za výsledek.

zdroj: stock.xchng by enqindeniz

zdroj: stock.xchng by enqindeniz

Než se započnou práce

Nejdříve si nechte zpracovat grafický návrh koupelny. Poté se ujistěte, že vámi zvolená keramika je již na skladě. Není na škodu zkontrolovat si ji osobně, zda odpovídá vašim představám. Nezapomínejte také na včasný nákup vodovodní a koupelnové baterie. Dodací lhůty se mohou pohybovat až okolo 3 týdnů. Zeptejte se, zda firma zajistí odstranění odpadu. V neposlední řadě oznamte sousedům, že se chystáte provést rekonstrukci a kdy zhruba započnou stavební práce.

Koupelna propojená s toaletou

Panelákové koupelny jsou většinou malé a musí se počítat s každým centimetrem. Co zkusit propojit toaletu s koupelnou a zauvažovat nad změnou usazení vany a toalety? Pořiďte si kratší vanu se skleněnou zástěnou a pod umyvadlo dejte skřínku na ručníky a kosmetiku. Do rohu umístěte pračku s horním plněním. Optické zvětšení prostoru docílíte světlými obklady.

Koupelna bez toalety

Některým z nás přijde nepřijatelné, aby toaleta s koupelnou byla propojena. Máte v koupelně topení? Ušetřete místo jeho zabudováním do podlahy. Kupte si vanu se zástěnou, velké zrcadlo, závěsnou spodní skříňku a desku pod umyvadlo, která bude sloužit jako odkládací plocha.

Comments are closed.