Odpočiňte si v lázeňském městě Harkány

Kdo z nás by netoužil po dnech plných odpočinku k načerpání nové energie a chuti do života? Vydejte se s rodinou nebo s přáteli do lázní Harkány na jihu Maďarska.

zdroj: stock.xchng by Herman Brinkman

zdroj: stock.xchng by Herman Brinkman

Harkánská voda se využívá k léčbě potíží pohybového ústrojí a kloubů, pro poúrazové léčení, ale i pro lidi trpícími lupenkou, pro ženy s gynekologickými obtížemi, zánětlivými onemocněními a neplodností. Naordinujte si pitnou kůru a zlepšete své zažívací ústrojí, žlučník a játra.

Aktivní síra obsažená ve vodě je ceněna pro své vysoce léčivé účinky. Do lidského organismu se vstřebává až 150 x rychleji a zrychluje látkovou výměnu uvnitř tkáně. Teplota termální vody se pohybuje v rozmezí 34 – 36 stupňů Celsia a teplota sladké vody mezi 24 – 27 stupňů Celsia.

Ve městě naleznete moderní nemocnici pro revmatiky s parky plných květin. Ubytovat se můžete ve dvouhvězdičkovém hotelu Dráva, jednohvězdičkovém Napsugár, v ubytovnách, kempingu, ale i v soukromých penzionech.

Navštivte otevřené a kryté bazény s termální léčivou vodou, uvolněte se v perličkové koupeli, zapoťte se v sauně a zahoďte zábrany v oddělené ploše pro nudisty. I děti si přijdou na své na tobogánu, brouzdališti a na dětském hřišti.

Comments are closed.