Vyšperkujte svůj vzhled – zadáno pro muže

Zkuste si každé ráno osvojit rituál, na jehož konci budete vypadat a cítit se skvěle. Ženy se za vámi budou ohlížet a s rozkoší nasávat vůni vaší kolínské.

zdroj: stock.xchng by Maja Lampe

zdroj: stock.xchng by Maja Lampe

Snídaně

Snídaně vám nastartuje metabolismus a zamezí tomu, abyste po celé dopoledne mysleli na oběd.

Kofein

Černá káva a čaj obsahují antioxidanty, kterými zpomalíte proces stárnutí. Vědci přišli na to, že pravidelné popíjení těchto nápojů v rozumné míře snižuje riziko demence ve stáří a vznik rakoviny.

Kliky

Komu se příčí představa ranního běhání nebo návštěva posilovny, ten ať si udělá alespoň 100 kliků. Nejen, že vám vyrostou svaly a vaše břicho bude nadále ploché, ale dokonale si prokrvíte tělo. Před cvičením buďte vždy najedení, abyste měli sílu.

Pokožka

Komu by se nelíbila čistá pleť bez mastnoty? Zařaďte do svého ranního rituálu péči o pokožku a každé ráno ji vyčistěte peelingovým prostředkem. Drsnějším mužům postačí mýdlo a vlažná voda.

Hladká tvář

Ženy přímo milují oholené tváře a ještě víc slastně vzdychají nad strništěm. To ale neznamená, abyste chodil jako zálesák. Každé ráno či obden si svůj porost zkraťte.

Čtěte také:   Styling pro mužské vlasy

Sprcha

Vlažná sprcha vás dokonale probere. Nabije vás to energií do nového dne.

Parfém

Muž by neměl své okolí dusit těžkými, kořeněnými parfémy, ale ani smrdět. Používejte každé ráno svou oblíbenou vůni, ale s mírou. Zůstaňte u jedné, aby si vás ženy spojily s danou vůní, i když ji zrovna ucítí na někom jiném.

Svačina

Hlídejte si kalorie, aby se vám obvod břicha nezvětšoval. Když si přinesete z domova vlastní svačinu, nebude mít potřebu chodit do fastfoodu a zároveň budete mít přehled o kalorickém složení vašeho jídla.

Comments are closed.