Zbavte se celulitidy a přebytečného tuku

Celulitida nijak nesouvisí s nadváhou. Trpí jí i ženy štíhlé a sportovkyně. Vzniká nedostatečným prokrvením, hromaděním tukové tkáně a stárnutím podkožního vaziva. Vliv na ni má nejen špatný životní styl, ale i genetické dispozice. A jak proti ní účinně bojovat?

zdroj: stock.xchng by Ozan Uzel

zdroj: stock.xchng by Ozan Uzel

Akustická rázová vlna

Nejen že zmírní projevy celulitidy pomocí frekvence a impulsů, ale také zeštíhluje. Rázovou vlnou dochází k uvolnění zatvrdlé vazivové tkáně a ke zvýšení cirkulace lymfy a krve. Tukové látky se uvolní a odchází rychleji z těla. Pro požadovaný efekt je zapotřebí podstoupit 6 až 12 ošetření.

Kryolipolýza

Tukové buňky se zmrazí a přirozenou cestou se odplaví z těla ven. S celulitidou zmizí i čtvrtina ošetřené tukové tkáně. Výsledky jsou vidět již po prvním ošetření.

Lipomasáž

Používá se nejen proti celulitidě, ale také na vrásky v obličeji, na úlevu svalů a k redukci nadbytečného tuku. Speciálním přístrojem se uvedou v činnost tukové buňky uložené hluboko v podkoží. Pomáhá v partiích, které odolávají cvičení a dietám. Odstraňuje zatvrdlý tuk, zpevňuje postavu a tvaruje ji.

Lymfodrenáž

Podtlakovou kabinou se aktivuje metabolismus uložených tuků a lymfatický systém. Prokrvením se pokožka zásobí kyslíkem a látkami působícími proti pomerančové kůži. Viditelného efektu se dočkáte po deseti půlhodinových aplikacích.

Comments are closed.