Užijte si o Vánocích skvělý sex v sexy prádle!

Vánoce jsou nejen svátky klidu a míru, ale také sexu. Svůdného oblečení a erotických pomůcek je ke konci roku prodáno o stovky procent více než v průběhu roku. Britská společnost My Voucher Codes provedla výzkum, z kterého vyplynulo, že eroticky přitažlivá v novém spodním prádle nebo kostýmu touží být na Vánoce až třetina žen. Osm z deseti žen přiznalo, že se jim v erotickém prádle zvedne sebevědomí.

zdroj: stock.xchng by Samantha Sargent

zdroj: stock.xchng by Samantha Sargent

Připravte svému partnerovi překvapení v podobě sexy spodního prádla!

Obleček Santy Clause

Svůdný a zároveň vtipný je sexy obleček Santy Clause. Když si pod něj vezmete erotické prádélko, vyprovokujete partnera k nevídaným výkonům.

Svůdný korzet

Odvážné ženy zazáří ve svůdném korzetu. Vyberte extravagantnější kousek se zajímavou dekorací a materiály. Co třeba kombinace kožíšku a saténu, třpytek či průsvitných materiálů? Méně odvážné ženy by měly zvolit body nebo úzkou průhlednou košilku doplněnou o podvazky nebo samodržící punčochy.

Staňte se nevinnou vílou

Jste spíše romantická žena s jemnou povahou? Nažhavte partnera panensky bílou barvou a průsvitným materiálem.

Čtěte také:   Pouzdrová sukně je stále módní! Mějte ji ve svém šatníku

Zkrášlete se doplňky

Doplňky podtrhnou váš kostým nebo sexy prádlo. Nezapomeňte proto na podpatky, rukavičky nebo na Santovu čepičku. Rty si namalujte načerveno a dekolt nastříkejte třpytkami. Navoňte se dráždivým parfémem a přes ramena přehoďte peříčkové boa!

Comments are closed.