I pejsek potřebuje důstojný pelíšek

Pro každého pejska je jeho vlastní pelíšek nezbytností. Stejně jako člověk, i on potřebuje své vlastní pohodlné místo, kde se kdykoliv může rozvalit a odpočinout si. Psí pelíšek je opravdu tím nejzákladnějším vybavením. Poskytuje ochranu a bezpečí, zve ke spánku, odpočinku a podřimování.

PejsekKaždý pes má jiné nároky, proto je nutné pelíšky pro psy vybírat opravdu s rozvahou. Velikost pelíšku nebo odpočívacího místa musí být přizpůsobena velikosti psa, pelíšek by také měl být snadno udržovatelný a pohodlný. Pokud máte doma  psa, který se spokojí i s ležením na holé zemi, poskytněte mu alespoň podložku nebo deku, aby mu v chladném období bylo teplo.

Pro nenáročné psy jsou vhodné klasické, levnější, pelíšky, které jsou ovšem velmi měkké a příjemné na dotek. Jsou vyplněny prošívaným dutým vláknem a jejich povrch je ušit z velmi příjemného a jemného materiálu. Této kvalitě a hebkosti žádný pes neodolá. Pro pejsky, kteří se rádi zachumlají, jsou tyto pelíšky k dostání i se šikovně vymyšlenou přikrývkou, pevně přišitou přímo k pelíšku.

Zejména náročným psím slečnám, které dbají na parádu, se určitě zalíbí kolekce luxusních, designových pelíšků s různými doplňky. Máte na výběr z několika domečků, boudiček či pohovek, které jsou doplněny mašličkami, kožešinkami či polštářky, ušity mohou být i z leopardích vzorů.

Čtěte také:   Jakostní víno - naučte se porozumět etiketám

Pokud máte doma sportovně založené psí chlapce, kteří nedbají na design nebo stoprocentní  čistotu, vybírejte z extra odolných pelechů, jež mají  odolný a snadno udržovatelný, nepromokavý potah, který zaručuje opravdu velkou výdrž a dlouhou životnost.

Vlastníte-li psa velkého plemena, jistě mu uděláte radost psí matrací, na které se bude moci pohodlně roztáhnout. Vejde se k němu i Vaše malé dítě.

Vyberte svému psu vhodný pelíšek, který bude i pro Vás hezkým doplňkem pro Váš domov.

Zdroj fotografie: FreeDigitalphotos

Comments are closed.