Online jazyky – budoucnost ve výuce jazyků

Po vystudování řada absolventů zjišťuje, že jejich jazykové znalosti nejsou na takové úrovni, aby se bez problémů dorozuměli v cizích zemích. Pomoct jim může jazykový kurz, ale ani ten je nemusí posunout.

zdroj: stock.xchng by Raphael Pinto

zdroj: stock.xchng by Raphael Pinto

K dosažení jazykových znalostí je zapotřebí správný typ a metoda výuky. Neméně důležitým faktorem je naše vlastní motivace, která je hnacím motorem k dosažení výsledků.

Co dělat, když nemáte čas pravidelně docházet na kurzy nebo jsou pro vás cenově nedostupné? Novinkou na českém trhu jsou jazyky online, kdy studujete prostřednictvím internetu. Při registraci vyplníte informace o sobě, vložíte fotografii a upravíte si profil podle svého vkusu.

Jedna lekce je na měsíc a tematické bloky jsou rozděleny po týdnech. V nich máte stanovený počet a typ úkolů. Výhodou je, že je můžete zpracovat ve chvíli, kdy máte vy čas, třeba ve vlaku nebo v metru.

Registrací získáte možnost konzultací s lektorem prostřednictvím videoprůvodce. Po každém cvičení vás tato osoba ohodnotí a pochválí za úspěšné zpracování cvičení. Jazyky online vám nabídnou i historii, statistiky úspěšnosti a přehled času stráveném studiem. Předplácíte si vždy měsíc dopředu a nejste vázáni absolvovat lekce po celý rok.

Comments are closed.