Návod, jak ji sbalit a udržet si ji

Muži jsou od přírody lovci. Co když jste ale stydlín a s navazováním kontaktů máte problémy? Zkuste se řídit následujícími radami a třeba tentokrát tu atraktivní ženu na vedlejší barové stoličce sbalíte.

zdroj: stock.xchng by lyjufish

zdroj: stock.xchng by lyjufish

1. Originalita

Pozvěte ji někam, kde ještě nikdy nebyla a dělejte s ní to, co ještě nedělala. Originalita zvýší vaše šance na vztah.

2. Iniciativa

Ženy častěji podlehnou mužům, kteří mají plán. Udělejte za ní veškeré rozhodnutí a rovnou ji informujte, v kolik ji vyzvednete, kam půjdete a co si má vzít na sebe. Až budete na místě, postavte ji před hotovou věc a ukažte jí, že jste rozhodný muž, který nenechal nic náhodě.

3. Kavalír

Ne, není to staromódní, alespoň ženy to tak nevnímají. Projevy kavalírství každá v hloubi duše zbožňuje. Přesvědčte ji o tom, že je v dobrých rukou.

4. Cool

Buďte při navazování kontaktu se ženou v pohodě a nenechte se ničím vyvést z míry. Když vám jednou nezavolá, nevyčítejte jí to a dělejte, jako že jste měli příliš práce a ani jste to nezaregistrovali.

Čtěte také:   Zamilovali jste se do svého kolegy? Pak pozor na možné komplikace

5. Záhadnost

Nesvěřujte se hned se svým celým životem. Zachovejte si určitou záhadnost a mluvte jen v narážkách.

6. Vlastní život

Vytvořte kolem sebe dojem, že máte vlastní a velice úspěšný život, kterého se nehodláte vzdát a v němž nepotřebujete ženu. Vaše vysněná dívka získá dojem lehké lhostejnosti a pokusí se stát se součástí vašeho života.

7. Nenucenost

Netlačte na ni a nevolejte jí desetkrát za den. Nechte ji, aby převzala iniciativu a přešla na další úroveň.

Comments are closed.