Halloween párty, může dneska začít

Na dnešní pátek, tedy poslední den v měsící října, slavíme Halloween. Je to strašidelný svátek, který je nejvíce uznáván v Americe. Původně tento svátek vycházel z keltského svátku Samhain.

partyU nás se tato strašidelná zábava pomalu, ale jistě zabydluje. I diskotéky, bary, ale i různé spolky, mají dnska tuto nevšední zábavu. Podmínkou je ale originální, strašidelný kostým. Můžete si také ozdobit svoji tvář. Mnoho originálních nápadů najdete na internetu.

dýněA my, co jsme doma? Jak si máme užít tak krásný, strašidelný den? Prvně si musíte vyzdobit svůj domov dýněni. Vyřezat do nich strašidenou tvář, s velkými zuby a poté do nich vložit čajovou svíčku. Pak už jen čekat na večer, kdy onu dýni zapálíme. Proč se to dělá, víte?  Svítí se proto, aby se odehnaly zlí duchové, ale i proto, abychom uvítali své blízké zemřelé.  Pokud nemáte dýni,  pomůže vám malá sklenice například od přesnidávky. Musí být čistá. Vezměte si lepidlo na papír a po celém obvodu sklenice naneste lepidlo. Poté použijte oranžový krepovací papír a dvakrát tuto sklenici omotejte. Zahněte rohy. Už stačí jen nakrestit originální, strašidelnou tvář a vložit do ni čajovou svíčku. Je to opravdu rychlé, krásné, originální.

Čtěte také:   Dekorační výrobky z PC myší

 

 

Fotografie publikována se svolením od pong and Salvatore Vuono  Photography/FreeDigitalPhotos.net

 

Comments are closed.