Tajemná tvář měsíce – byl již v dávné minulosti kolonizován?

Fanoušky záhad nadchla informace, že Měsíc možná kolonizovali mimozemšťané. Z důvěryhodného zdroje se svět dověděl, že na Měsíci jsou pozůstatky dávné civilizace, jež obývala dávno před tím, než na Zemi vznikl život. Zdá se vám to neuvěřitelné?

zdroj: stock.xchng by adri22

zdroj: stock.xchng by adri22

Americký vědec Richard C. Hogland vypověděl, že nález je skutečný a objevilo jej Apollo před čtyřiceti lety. Vláda nasadila na věc informační embargo a NASA stojí za zničením informací, které by jinak zneklidnily obyvatelstvo planety Země. Astronauti měli na Měsíci nalézt technologicky vyspělá architektonická díla vytvořená mimozemskou civilizací.

Snímky měl skartovat Ken Johnston, který však k radosti milovníků záhad neuposlechl příkazů a pár snímků zachoval. A co je na záběrech patrné? Rysy vypovídající o ruinách měst, kamenných věží, zámků, jež visí ve vzduchu, a obří kulaté objekty. Podle všeho NASA o kolonizaci Měsíce věděla daleko předtím, než na něj vyslala posádku ze Země.

Hoagland poměrně nedávno svěřil světu velké tajemství a uvedl, že Rusové pořídili podobné snímky lunárním vozítkem. Dále tvrdí, že Měsíc není jedinou planetou se znaky osídlení.

Čtěte také:   Temný les Aokigahara láká sebevrahy

Kde se nalézá pravda?

Comments are closed.