Oživte si staré videohry s Internet archive

Zamilovali jste si staré videohry ze sedmdesátých a osmdesátých let minulého století? Pak pro vás máme radostnou zprávu; k dispozici jsou nyní online na Internetovém archivu a vy si je můžete zdarma zahrát v libovolném webovém prohlížeči!

Facebook vám pomůže ohlédnout se za svým rokem

Dá se říci, že Facebook je váš druhý mozek, který si za vás pamatuje věci, na něž jste již dávno zapomněli. Stejně jako loni přichází i letos s možností ohlédnout se za významnými událostmi vašeho uplynulého roku.

Vyzkoušeli jste někdy virtuální sex?

Řada lidí je pohodlná domluvit si rande, proto raději volí virtuální sex. Anebo si jenom chtějí splnit své erotické sny a fantazie. Lákavé je na něm to, že dopřát si ho mohou kdykoliv a kdekoliv. I ve fungujícím partnerském vztahu …
celý článek

NASA plánuje vesmírný internet

K měsíci byla vyslána sonda, která by mohla posloužit ke zkušebnímu testu laserové komunikace ve vesmíru. Hlavním úkolem robotické sondy je zkoumání měsíční atmosféry a po 30 dnech se pak přejde k testování laserového komunikačního systému.

Justdelete.me vás dokonale smaže

Děsí vás představa, že informace o vaší osobě budou na internetu navěky? Přemýšlíte o smazání nebo zrušení online účtů a identity? Justdelete.me si s tím hravě poradí.