Důvody ženské nevěry

Ačkoliv je nevěra většinou přisuzována mužům, i ženy si hledají protějšek k potěšení. Jen se s milenci tolik nechlubí, aby ochránily svou rodinu a vyhnuly se společenskému ponížení. Ženy mnohdy zapojí do mileneckého vztahu emoce a odmítají sexuální styk se svým partnerem kvůli pocitu, že podvádí svého milence. To má za důsledek častější důvody k rozvodu než mužova milenka.

zdroj: stock.xchng by Catalin Pop

zdroj: stock.xchng by Catalin Pop

Vliv moderní doby

Dnešní ženy nejsou závislé a oddané mužům jako v minulosti. Zároveň muži mají více práce a zájmů a na rodinu jim nezbývá příliš času. Od toho je jen krůček k mileneckému vztahu partnerky.

Nedostatek sexu

Ženy jsou na vrcholu svého sexuálního života ve věku třiceti a čtyřiceti let, kdežto muži v těchto letech o sex ztrácejí částečný zájem. Na druhou stranu – ty, které ho mají dostatek, ale chybí jim předehra nebo mazlení, pak často zavítají do cizí náruče.

Komunikace

Problémy v sexu mohou být odrazem nedostatečné nebo špatné komunikace ve vztahu. Vězí za tím strach vyjevit svá přání a zavést do milostného života nové praktiky.

Čtěte také:   Co nás ovlivňuje při výběru partnera?

Touha po obdivu

Která žena by nechtěla být pro muže žádoucí? Chce se líbit a být znovu hýčkána, dobývána a milována. Zatímco se ze vztahu vytrácí vášeň a žádostivost, s novým milencem se tyto pocity opět navrací.

A co vy, milé ženy, odsuzujete nevěru nebo vám přijde důležitou součástí života?

Comments are closed.