Jste single?

V dnešní moderní době je mnoho lidí nezadaných, tzv. singles. Na prvním místě je touha žít si podle vlastního uvážení a být nezávislý. Dalšími důvody jsou nenalezení toho pravého partnera, špatný rodinný příklad z dětství, kdy manželství rodičů nefungovalo, nepřipravenost na vážný vztah nebo nevydařené předešlé vztahy. Často se jedná o osoby finančně soběstačné, úspěšné v práci, s vlastním bytem a autem, které mají dostatek známých.

dívkaJaké jsou výhody života single? Především máte postel sami pro sebe. Když nemáte chuť mluvit, nemusíte nikomu odpovídat. Protáhne-li se večírek do brzkých ranních hodin, nikdo vám nevynadá za pozdní příchod. V práci si doděláte své povinnosti a je jedno, zda odcházíte až poslední, protože doma vás nikdo neočekává. Můžete chodit do kina na oblíbený žánr filmu, k večeři si dát topinku s česnekem. Máte více času na své kamarády, na své koníčky a bez obav můžete flirtovat s více protějšky najednou. Když neumyjete nádobí nebo neuklidíte, nikdo vám za to nevynadá

Život singl má i své nevýhody. Potkáváte na ulici zamilované páry, posloucháte milostné zážitky svých přátel a musíte odpovídat na otázky, proč si někoho nenajdete. S postupujícím věkem můžete zjistit, že vám v životě přeci jen něco chybí.

Čtěte také:   Jsme singl a jsme happy

Jste zastánci tradičního rodinného modelu nebo života single? Podělte se s námi o své názory!

Zdroj fotografie: stock.chng

Comments are closed.