Vánoční dekorace – stříbrný adventní věnec

Už něco málo přes měsíc chybí do Vánoc a teď je vhodná doba si připravit krásný, dekorační adventní věnec z oříšků. Chce je to trochu času, klid, fantazii. Výsledkem budete nejen vy spokojeni.

Vánoční dekorace – plastový sněhulák

Vánoce pomalu ale jistě klepají na dveře a vy už uvažujete, jaké dárky musíte nakoupit, kdy upéct vánoční cukroví a hlavně, jak si co nejvíce zpříjemnit vánoční atmosféru.

Výměna dárků nemusí být samozřejmostí

Po Štědrém dnu čeká obchodníky nápor. Lidé se pokoušejí vrátit nebo vyměnit nevyhovující zboží. Avšak na to není ze zákona nárok, záleží na dobré vůli obchodníků. Je dobré se předem na možnou výměnu dárků domluvit.

Povánoční dieta

O Vánocích máme sklony přejídat se. Stoly se prohýbají pod cukrovím, hojně se jí uzenin a masa a na návštěvách na nás ze všech stran útočí lákavě vypadající dobroty. Po Vánocích pak zjistíte, že jste přibrali několik kil. Jaké potraviny …
celý článek

Vánoční prostírání

Vánoční tabule si zasluhuje slavnostní prostírání. Nejen že vnesete na jídelní stůl duch Vánoc, ale okouzlíte i hosty, kteří k vám přijdou na večeři nebo na oběd.

Které slavné hvězdy nenávidí Vánoce?

Slavné osobnosti si nemohou stěžovat na nedostatek peněz, za které by mohly pořídit krásné dárky. Přesto jsou pro ně Vánoce svátky utrpením a neumějí, respektive nechtějí si je užít. Proč Vánoce nesnášejí?