Nehty zdobené pomocí novinových papírů

Mít stále upravené nehty je ozdobou naši krásy. Někdo má krásné přírodní nehty nalakované jen přírodním lakem, jiný je má zase vyzdobené různými kamínky, samolepkami, ale jsou i tací, kteří nehty mají umělé, či nevzhledné – okousané.

Bambusová kosmetická taška

Každá žena potřebujete  s sebou tyto nejdůležitější věci: tašku, peníze, kosmetiku, deštník, pohodlnou obuv a sexy oblečení. Snad nejvíce pomůcek ale nalezneme v kosmetické tašce (rtěnka, make-up, štětečky na líčení, zrcátko, řasenku, oční stíny, pinzetu, nůžky, kosmetické ubrousky a další).

Tvoříme kytičky ze stužek

Kytky lze vyrobit snad z čehokoliv. Ať už je to plast, či kov, sklo, papír. Kytky patří mezi oblíbenou dekoraci a můžete s nimi ozdobit nejen váš interiér, ale i exteriér. Snad největší nevýhodou umělých květin je to, že nevoní …
celý článek

Máte doma gramofonové desky?

I když se v dnešní době moc nepoužívají gramofonové desky, někteří z nás určitě mají tuto krásnou, černou vinylovou desku schovanou někde v krabici, ve skříni, či sklepě. A uvažovali jste, co byste s ní mohli udělat?

Nehtová inspirace na Valentýna

Valentýn se pomaličku blíží a vy určitě přemýšlíte, jakou udělat nezapomenutelnou radost pro svou milovanou osobu. Věnovat srdce je jedna z nejkrásnějších dárků, co můžete dát. Ale, co kdybyste se i vy nějak originálně vyzdobili?

Plesová sezóna začíná – jak se učesat

Chystáte-li se na ples a nevíte, jak se máte učesat a při tom, nechcete utrácet vysoké ceny za kadeřníka?Tady je jedna malá rada. Mezi nejoblíbenější plesové účesy patří jednoduchý drdol.