Pletení z papíru

Pletení z papíru není tak dlouho známé, jako pletení z bavlny, či proutí. Až před několika lety, kdy recyklace našla uplatnění nejen v dekoraci, se tato metoda stala velice populární. Způsob pletení z papíru je obdobné, jako klasické pletení z proutí. Chce …
celý článek

3D papírové obrazy

Barevné papíry jsou úžasné pomůcky, jak vytvořit krásná, originální díla. Na níže uvedených obrázcích jsou díla, která jsou inspirována dnešním uměním, tedy především 3D tvorbou, futurismem nebo realismem, která vás vtáhne až do samotného kouzelného nitra obrazu, sochy a podobně. …
celý článek

Magické skládanky

Mezi námi se nacházejí umělci, ať už jsou to herci, skladatelé, zpěváci, malíři či sochaři. Ovšem s kolosálním dílem přichází Maud Vantour, která používá vrstvy papíru k vytvoření hypnotických vzorů a textur.

Něžné papírové baleríny

Máte doma holčičku, která si zamilovala balet? Ozdobte její pokojíček úžasnými papírovými balerínami, s jejichž výrobou vám může sama pomoci.

3D diamantová krabička

Je až neuvěřitelné, co všechno se dá vyrobit z obyčejného papíru. Stačí k tomu trochu zručnosti a krásná 3D diamantová krabička je na světě.