Výhodné last minute zájezdy?

Uvažujete o tom, že zajdete do cestovky a na poslední chvíli se vydáte na dovolenou? Myslíte si, že tak ušetříte a výhodně pořídíte senzační zájezd? Možná ano, ale ne vždy tomu tak je.

Větrná a slunečná Kréta

Kréta je synonymem pro malebné pláže, historické památky, jedinečné přírodní scenérie a nikdy nekončící zábavu. Na Krétě můžete strávit jak aktivní dovolenou, tak sladké lenošení.

Zájem o luxusní zájezdy roste

Užít si maximální luxus na dovolené může jen málokdo z nás. Takových klientů jsou zatím pouze stovky, ovšem každoročně přibudou desítky procent nových.

Romantické Českosaské Švýcarsko

Krásné prostředí nedotčené přírody skalních měst, soutěsek, rozhleden a stolových hor je charakteristické pro Českosaské Švýcarsko. V této čisté přírodě roste velké množství vzácných rostlin, vyvěrá řada pramenů křišťálové vody a kolem stolových hor proudí vzduch až od Severního moře.

Ostrov Ischia

Věčně zelený ostrov  – to je italská Ischia. Původem vulkanický ostrov se nalézá v Neapolském zálivu. Dodnes je na něm patrná sopečná činnost ve formě horkých pramenů, přírodních vývěrů horké páry, přírodní sauny a horkých písků, čehož se využívá k provozu termálních …
celý článek