Oživte si staré videohry s Internet archive

Zamilovali jste si staré videohry ze sedmdesátých a osmdesátých let minulého století? Pak pro vás máme radostnou zprávu; k dispozici jsou nyní online na Internetovém archivu a vy si je můžete zdarma zahrát v libovolném webovém prohlížeči!

Facebook vám pomůže ohlédnout se za svým rokem

Dá se říci, že Facebook je váš druhý mozek, který si za vás pamatuje věci, na něž jste již dávno zapomněli. Stejně jako loni přichází i letos s možností ohlédnout se za významnými událostmi vašeho uplynulého roku.

NASA plánuje vesmírný internet

K měsíci byla vyslána sonda, která by mohla posloužit ke zkušebnímu testu laserové komunikace ve vesmíru. Hlavním úkolem robotické sondy je zkoumání měsíční atmosféry a po 30 dnech se pak přejde k testování laserového komunikačního systému.

Justdelete.me vás dokonale smaže

Děsí vás představa, že informace o vaší osobě budou na internetu navěky? Přemýšlíte o smazání nebo zrušení online účtů a identity? Justdelete.me si s tím hravě poradí.

New York získal vlastní doménu .nyc

New York se stal jedním z prvních měst na světě, které získalo vlastní doménu prvního řádu .nyc. Úřad pro přidělování domén ICANN schválil jeho žádost, kterou New York podal v květnu. Na Twitteru se tím pochlubil sám starosta města.