Háčkované boty

Chcete mít své originální, teplé boty? Asi si řeknete, že jejich výroba přeci musí být náročná, dlouhá, ale opak je pravdou. Jste-li šikovná v háčkování, nebo víte o nějaké paní, která umí toto řemeslo, zkuste si sami navrhnout boty, podle toho …
celý článek

Úžasné háčkované kombinézy pro děti

Dárky, vyrobené vlastníma rukama, jsou nejen nejkrásnější, ale i nezapomenutelné. Je to jeden z mnoha způsobů, jak přivítat miminko na tomto světě. Máte-li rádi háčkování, pletení, co jim tak vyrobit úžasné kombinézy, do kterých dítko zabalíte?

Jak opravit staré boty

Každý z nás má několik párů obuvi. Ať už jsou společenské, vycházkové, sportovní, domácí. Boty patří mezi základní věci, které nám napomáhají při chůzi. Je-li obuv špatně vyrobená, ale i nevhodně použitý materiál, může nám přivodit nemalé zdravotní komplikace. Snad největší …
celý článek

Šperky v podobě USB Flash

USB flash, nebo také hovorově fleška, či USB klíček je pamětové zařízení, na které ukládáme data. V dnešní moderní době se bez tohoto maličkého zařízení už neobejdeme.

Originální nástěnné hodiny

Moderní nástěnné hodiny, nemusí sloužit pouze jako ukazatel času. Svým originálním, designovým zpracováním slouží i jako interiérový doplněk.