Jak opravit staré boty

Každý z nás má několik párů obuvi. Ať už jsou společenské, vycházkové, sportovní, domácí. Boty patří mezi základní věci, které nám napomáhají při chůzi. Je-li obuv špatně vyrobená, ale i nevhodně použitý materiál, může nám přivodit nemalé zdravotní komplikace. Snad největší důraz je kladen na obuv při prvních krůčcích.

nové, opravené botyDětem se vyvíjí jak klenba, tak samotné chůze. Často můžeme vidět nejen děti, ale i dospělé, jak chodí po špičkách, či různě vytáčejí nohy, ale i chůze je nestabilní. Nicméně, tento článek vám ukáže, co se dá udělat s boty, které již neplní určitou funkci. Největší počet párů bot mají ženy. Není se co divit. K různému typu oblečení nejsou vhodné stejné boty. A tak se stává, že nejen ošacení , ale i boty se postupem času stanou nepotřebnými a ty buď schováme do krabice, či skříně, nebo je vyhodíme. Ale co si tak opravit boty? Chce to jen čas, lepidlo, různou dekoraci, nůžky, štětec.

oprava bot staré boty pomůcky k opravě vystřižení motivů lepení vyleštění nové boty

 

Čtěte také:   Plesová sezóna začíná - jak se obléci

Zdroj: http://www.dekorcafe.com/2013/05/eski-ayakkablar-degerlendirme.html a http://nevinfiliz.blogspot.cz/2012/11/ayakkab-yenileme.html

Comments are closed.