Šály a šátky jako podzimní doplňky

Proti sychravému a chladnému počasí se chráníme teplým oblečením, které můžete oživit zajímavým šátkem nebo hřejivou šálou.

zdroj: stock.xchng by buqdoq

zdroj: stock.xchng by buqdoq

Hedvábné šátky

Hodí se zejména k nošení do interiérů a skvěle ladí k halence nebo jednoduchému svetříku. Nemusíte si jej vázat pouze kolem krku, ale využít ho můžete i jako opasek nebo ozdobu na kabelku. Zkuste ho ozdobit a oživit sponou, která nahradí šperk.

Pašmíny

Pravá pašmína se vyrábí z kašmíru. Investice do tohoto nadčasového módního doplňku se vám vyplatí. K dostání jsou i levnější napodobeniny. Sice nejsou tolik hřejivé, ale vzhledem se od originálu neliší. Široká pašmína skvěle poslouží jako lehký svetřík. Stačí si ji přehodit kolem ramen.

Zimní šály

Vyznačují se hrubší strukturou a větším objemem. Vyniknou spojením s bundami a kabáty. Klasické šály můžete nahradit nákrčníky, maxi šálami nebo kožešinovými límci. Kupte si barevné šály a zazařte ve chmurném počasí plné šedivých barev. Váš outfit bude dokonalý, když si vezmete rukavice ve stejném odstínu jako šála.

Jaké barvy budou IN?

V kurzu budou zejména šátky a šály v barvě modré, červené, žluté, oranžové, růžové, hnědé a krémové. Nosit se také budou šály a šátky s abstraktními, geometrickými a květinovými vzory.

Comments are closed.