Dekorační výrobky z PC myší

Počítač se v dnešní době stal nedílnou součástí našich životů. První počítač byl vyroben v 30. letech 20 . století a jeho cena se pohybovala v průměru jako dnes dražší automobil. Tato doba je už dávno pryč, jejich cena se …
celý článek

Retro, moderní počítač

Zdá se, že retro desing, je nostalgie pro mnoho spotřebitelů, ale i výrobců.  Často se vracíme do své minulosti, kde jsme se cítili více jistější, nejen po stránce finanční, ale i spotřebitelské. Tak proč toho nevyužít i teď. Zkombinovat retro …
celý článek

Jak si zvolit bezpečné heslo?

Běžní uživatelé internetu obvykle používají k přihlášení velmi slabá hesla, která by případný útočník dokázal prolomit za několik hodin. Zvolte si těžce odhalitelné heslo a zabezpečte přístup na webové služby.

Google má skryté funkce. Věděli jste o nich?

Google patří mezi největší a nejdražší společnosti světa. Zabývá se vývojem technických vymožeností a pomáhá lidem prostřednictvím kvalitního vyhledávače. Google jako vyhledávač má řadu funkcí. Umí nejen vyhledávat, ale i něco navíc.

Mobilní hra Angry Birds už tolik nevynáší

Finská firma Rovio stojí za populární mobilní hrou Angry Birds. Její čistý zisk však loni klesl skoro na polovinu. Ve výroční zprávě stojí, že „naštvaní ptáci“ vydělali pouze 37 milionů dolarů.