Dekorační výrobky z PC myší

Počítač se v dnešní době stal nedílnou součástí našich životů. První počítač byl vyroben v 30. letech 20 . století a jeho cena se pohybovala v průměru jako dnes dražší automobil. Tato doba je už dávno pryč, jejich cena se neustále snižuje, avšak roste jejich vylepšení. Moderními počítači jsou notebooky, nebo tablety. Ale co pak se stolními počítači, starou klávesnicí, myši? Kde pak jsou? Řekla bych, že pomalu, ale jistě upadají do dob minulých, tak jako gramofonové desky, audiokazety, či klasické žárovky. 

počítačový škorpionStolní počítač, který již neplní svoji funkci, často skončí v chráněné dílně, nebo na skládce. Ale i takto nepraktický prvek se dá využít. Kde? Přeci v kreativitě. Postačí vám tomu je klávesnice, myš, drátek, nefunkční kabel a trocha fantazie. Tak jako tyto obrázky.

 

 

 

myší krokodýl myší žabka

 

 

 

 

Zdroj: http://creativeandinnovativestuffs.blogspot.cz/2014/11/5-creative-school-exhibition-toys-made.html, http://www.techeblog.com/index.php/tech-gadget/feature-creative-uses-for-old-computer-parts, http://3.bp.blogspot.com/_NpINLHeo8rM/Rq85Sp-LXHI/AAAAAAAAEOI/jblC5ePm-Fg/s1600-h/mouse5.jpg

Comments are closed.