Blíží se zima, fleecové oblečení zahřeje

Zima nám oficiálně začíná dnem 22. prosince, ale chladná a mrazivá rána již zažíváme teď. Naše tělo není přizpůsobeno žít v mrazivých, studených dnech. Potřebuje udržovat stálou teplotu těla, bez ohledu na prostředí, ve kterém žijeme. Proto mnoho z nás již mění svůj letní šatník za zimní. Velmi oblíbeným zimním oblečením je oblečení z fleece.

Fleece je syntetický materiál, který se vyrábí především z polyesteru. Jeho výhodou je to, že je velmi lehký, má dobré izolační vlastnosti, nemačká se a je příjemný na omak. V posledních létech se ale do polyesteru začaly přidávat další materiály, které mají jediný účet a to, zlepšit vlastnosti materiálů, jako je odolnost proti vodě, větru, či lepší pružnost.

Fleecové mikiny po celý rok

Fleece mikina by neměla chybět v žádném šatníků. Je to ideální, komfortní oblečení, které využijete po celý rok. Ať už je jaro, nebo zima, díky termoizolačním vlastnostem dokonale přizpůsobí vaše tělo ke změnám teplot. Často ale podceňujeme kvalitu fleecových mikin. Koupíme si levnou fleecovou mikinu a očekáváme příjemné teplo. Místo toho, je nám více zima a po dalším vypráním je mikina samý žmolek, na omak drsná a o barvě není řeč. Chcete-li prvotřídní kvalitu, zakoupit jej můžete v internetovém obchodě www.xfer.cz, kde naleznete nejen mikiny, ale i vesty jak pro děti, tak dospělé.

Čtěte také:   Jak zkombinovat šperky se svatebními šaty

Moderní oblečení

Možná se vám bude zdát, že oblečení z fleecu není moderním oblečením. Ale opak je pravdou. Společnost Xfer nabízí širokou nabídku barevných mikin s různými typy zpracováním. Ať už se jedná o fleecovou mikinu celou propínací s límcem, nebo s kulatým, žebrovaným výstřihem,  vždy se bude jednat o nadčasové moderní oblečení a rozhodně si vybere každý. Navíc, díky antipeelingové úpravě nabízí mikina fleece nejvyšší sametový komfort (omezující žmolkovitost), ale taktéž vynikající prodyšnost. Co více si můžete přát od kvalitního oblečení za rozumnou cenu?
 

Comments are closed.