Přírodní potraviny, které mohou podpořit váš sexuální život

Určitě víte, že pravidelný přísun jak ovoce tak zeleniny, napomáhá vašemu zdraví. Zdraví je to nejcennější v našem životě a musíme se o něj dostatečně a pravidelně starat. Ale věděli jste, že určitá zelenina napomáhá i k lepšímu sexuálnímu životu? 

Jsme singl a jsme happy

Singl – slovo, které je v poslední době čím dál tím víc trendy. Lidi, nejčastěji ve věku 25 – 40 let tak označují svůj životní styl, ve kterém se nechtějí vázat. Dávají přednost kariéře, cestování, objevování tajemných věcí, moderně. Naopak …
celý článek

10 důvodů, proč být nezadaný

Single životy nejsou ničím neobvyklým. Navíc svobodný mládenecký život přináší řadu výhod. V čem mají nezadaní muži lepší život oproti mužům v partnerském vztahu?

Jo, chlapi to znaj…

Zeptáme se: Miláčku, už jsi připravená? Jdeme?.. „Peněženka, klíče…“ „Mobil, kde mám mobil?“ „A, tady je.“ „Sakra, je skoro vybitej, si radši vezmu nabíječku, si ho tam někde dobiju.“

20 pravidel šťastného manželství

Kdo by si nepřál šťastné manželství? Autorka pravidel Eva Gbelcová, zakladatelka manželského a rodinného poradenství, sepsala pravidla šťastného manželství, jež jsou trochu kontroverzní, trochu psané s nadsázkou.