Derma váleček na redukci vrásek

Možná už jste také slyšela o derma válečku, který je účinný v boji proti vráskám. Rozhodujete se, zda si jej pořídit? V článku vám tuto pomůcku představíme a seznámíme vás s jejími pozitivy.

Nahraďte chemii v kosmetice přírodou

Průmyslová kosmetika obsahuje plno chemie, která se prostřednictvím pokožky vstřebává do těla. Nahraďte takovou kosmetiku přírodou a dopřejte tak své pleti odpočinek.

Zázrak jménem arganový olej

Zázračný arganový olej, neboli tekuté zlato, pochází z Maroka a má vyživující a hydratační schopnosti. Toho začaly hojně využívat kosmetické firmy, které jej přidávají do svých výrobků. Pro ty, kteří dávají přednost přírodním produktům, je také k dostání v čisté podobě.

Blahodárné účinky termální vody

Termální voda se vyskytuje hluboko v podzemí a je přirozeným procesem obohacena o vzácné minerály, jako je železo, draslík nebo vápník. Kosmetické firmy na jejím základě vytvořily ucelené řady výrobků, ale k dostání je i v čisté formě.

Odličte pečlivě svou pleť

Aby pleť vypadala svěží, zářivě, čistě a netvořily se na ní předčasné vrásky, dopřejte jí pravidelné a pečlivé čištění ráno a večer.

Pánové, pečujete o svou pleť?

Péče o pleť by se měla stát nedílnou součástí ranní a večerní hygieny. Pleť se nám odmění zdravým vzhledem a pomalejší tvorbou vrásek. Kosmetické přípravky k tomu určené jsou k dostání jak pro ženskou pleť, tak pro tu mužskou. Pánům, kteří se …
celý článek