Oslňte vánočním líčením

Naličte se o vánočních svátcích jinak, než jak bývá vašim zvykem po zbytek roku. Oslňte nevšedním líčením a staňte se hvězdou večírku!

zdroj: stock.xchng by Loredana Bejerita

zdroj: stock.xchng by Loredana Bejerita

Fialové vábení

Na pleť naneste pudrový make-up a na tvář světle růžovou tvářenku. Na celé horní líčko a podél spodních řas použijte fialovo-růžové stíny se sametovým leskem. Okraje barvy rozetřete do ztracena. Do vnitřního víčka můžete udělat tmavou tužkou linku, aby se oko zúžilo. Nakonec na řasy naneste prodlužující řasenku. Rty potřete světle růžovou rtěnkou a lehce je zmatněte pudrem.

Zlatá zář

Smíchejte lehký make-up s trochou lesklého pudru a použijte jej na pleť. Tváře zvýrazněte krémovou tvářenkou s nádechem zlatavé barvy. Celé horní víčko až k obočí zkrášlete zlatými práškovými stíny a barvu naneste štětečkem i podél spodních řas. Podél horních řas namalujte černou linku a řasy přejeďte prodlužující řasenkou. Rty orámujte konturovací tužkou v přirozené barvě a vybarvěte je broskvovým leskem.

Rty k nakousnutí

Středně krycí make-up naneste na pleť a zafixujte jej kompaktním pudrem. Na tváře použijte červenohnědou tvářenku. Celé horní víčko až k obočí vymalujte světle fialovými stíny a řasy naličte řasenkou. Rty vyplňte rtěnkou či leskem v klasické červené.

Čtěte také:   Máte doma dřevěná párátka?

Kouřové líčení

Pro dokonalou pleť ji sjednoťte středně krycím make-upem a zmatněte transparentním pudrem. Na tváře naneste tvářenku v přirozené barvě vaší pleti. Oči orámujte černou linkou a speciálním štětečkem s kulatým koncem ji rozetřete. Vnější koutek vystínujte tmavým stínem a místo pod obočím světlým lesklým stínem. Do vnitřního víčka namalujte linku černou tužkou. Řasy budou nápadné, když použijete zhušťující řasenku. Nakonec rty zvýrazněte narůžovělým leskem.

Comments are closed.