Vánoční strom rychle a levně

Vánoce jsou již v plném proudu a mnozí z nás již zdobí vánoční strom. Někdo si potrpí na krásný, živý strom, jiný zase na ten plastový a jiní dokonce na papírový. Avšak pořizovací cena vánočního stromu je každým rokem dražší a dražší. Zde je malý návod, jak si vyrobit rychle a zároveň levně vánoční strom.

plastový vánoční stromPrvním způsob je výroba pomocí plastových, barevnách láhví. Jeho výhodou je to, že s ním vykouzlíte krásný, pravidelný tvar a výroba vám zabere jen pár minut. Potřebujete k tomu provázek, nůžky, barevné, plastové láhve, barevné fixy na malování, hvězda. Práce není náročná a výzdoby můžete zapojit i své děti. Dalším způsobem je výroba pomocí zelených květináčů. Postačí vám k tomu 3 kusy zelených květináčů a dekorace, která se nalepí na květináče. Pokud nemáte vyšší květináče, jednoduchým pomocníkem jsou obyčejné plastové kbelíky, které olepíte zeleným papírem.

vánoční strom

 

Zdroj: http://www.alltheinterestings.com/2015/06/christmas-tree-with-waste-plastic-bottles.html?m=0, http://www.survivingateacherssalary.com/terracotta-christmas-tree-holiday-home-decor/

Comments are closed.