Milujete adrenalin? Navštivte zábavní park v Německu

Zábavní park Bayern není pouze určený dětem, užít si tu mohou i dospělí. V parku najdete přes 60 atrakcí. A co víc, jako návštěvník z Česka dostanete plánek v českém jazyce.

Co třeba vyzkoušet extrémní horskou dráhu Freischütz, která nabízí zrychlení z 0 na 80 km/h za 2,3 sekundy, čtyři inverze a třikrát hlavou dolů během 40 vteřin? Skvěle se pobavíte i na lopingové dráze nebo vodních atrakcích. Zamířit můžete do uzavřené střílny v indoorové hale postavené ve stylu středověkého hradu. Tělo pak protáhněte na horolezecké stěně a při air hokeji.

Zkuste také Rafting. V kulaté sedačce vás bude unášet proud. Poté vás vodní koberec vyveze několik metrů do výšky a hned na to se budete řítit toboganem dolů.

Restaurace nabízí jídlo kolem sedmi eura za porci. Osvěžit se můžete ledovou tříští nebo zmrzlinou ve tvaru kuliček.

Na konci parku na vás čeká uměle vytvořený rybník s ostrovem a parníkem na hladině. Pro romantické duše je tu přichystána atrapa Bavorského zámečku, kolem které je vybudován kanál pro loďky. K plavbě vám zahraje Straussova skladba Na Krásném modrém Dunaji.

Čtěte také:   Zimní Rakousko je plné novinek

V zábavním parku nechybí ani kamzíci, kamerunské ovce, kozy, kozorozi a rysy.

Vyjmenovali jsme pouhý zlomek atrakcí, které na vás čekají v zábavním parku Bayern. Kdo jej navštíví, odejde plný nadšení.

Comments are closed.