Kam nemůže motorka, tam může e-Babeta

Jméno Babeta (ve skutečnosti Babetta) je pro náš motoristický svět doslova legendárním pojmem. Doby, kdy tyto stroje brázdily české a slovenské silnice ve velkém jsou již sice minulostí, mají ale schopného ideového nástupce.

Pod jménem e-Babeta je nyní na trhu dostupný stroj, který nabízí celou řadu výhod pro všechny, kteří využijí minimalistický elektrický skútr. Právě pro ně je e-Babeta tou pravou volbou.

Elektrická Babeta

Výrobek firmy RACCEWAY, elektroskútr Babeta, umožňuje svým uživatelům využívat jeho 250 W elektromotor k cestám dlouhým až 45 kilometrů při rychlosti až 25 km/h. Je tedy zřejmé, komu se bude hodit především. Elektrická Babeta je ideální k cestám na nákupy (skútr má i uzamykatelný zadní kufr a tašku lze zavěsit i na háček na řídítkách), na ryby nebo na nedaleké pracoviště.

Elektrická Babeta má velmi dobré jízdní vlastnosti, komfortní posed, a kromě klasické silnice si bez problémů poradí i s polní cestou. Skútr je prakticky bezúdržbový a pro nabíjení motoru není třeba nic jiného než obyčejná zásuvka, jejímž prostřednictvím se motor nabije za 5 hodin.

Čtěte také:   Temný les Aokigahara láká sebevrahy

Nosnost skútru je 120 kg. Na výběr je navíc z mnoha barevných variant, je libo modrou, zelenou nebo dokonce maskovanou? Žádný problém.

Opravdu pro každého

To, co dělá elektroskútr Babeta tak unikátním, je fakt, že je vybavena pedály a tím pádem je z pohledu zákona brána jako jízdní kolo. Tím pádem může vjíždět kamkoliv, kam je jinak motorovým vozidlům vjezd zakázán. S e-Babetou můžete k rybníku či do jinak uzavřených center měst.

Pro jízdu na e-Babetě není navíc potřeba řidičský průkaz, technický průkaz ani povinné ručení. Skútr je tak řešením opravdu pro každého. Pro dnešní dobu je důležitý i fakt, že e-Babeta je ekologická a neprodukuje žádné zplodiny. Malé kompaktní rozměry navíc znamenají, že elektrická Babeta nebude překážet v garáži ani jinde u domu.

Ideální řešení

Elektroskútr Babeta je jedinečným řešením pro seniory (na skútr se velmi pohodlně nasedá i sesedá), studenty (jezdit lze od 15 let), lidi se zdravotními problémy, ale i všechny ostatní, kteří potřebují často cestovat na krátké vzdálenosti a chtějí tak činit pohodlně a ekologicky.

Čtěte také:   Adrenalinové vodní sporty, které frčí

Výborné jízdní vlastnosti, snadná ovladatelnost, nesmírně jednoduchá údržba a absence požadavků na řidičský průkaz či další dokumenty, dělají z e-Babety dopravní prostředek, který nalezne uplatnění u každého domu či chaty a chalupy.

Zmínit je třeba i nízkou cenu, za kterou lze elektrickou Babetu pořídit. Za cenu nižší než 27 tisíc korun, tj. za cenu kola lehce vyšší střední třídy, dostaneme všestranný dopravní prostředek, který vám usnadní život, a navíc i dobře vypadá.

Moderní design zahrnující i líbivé LED světlo Babetě rozhodně sluší! A poměr cena/výkon je v jejím případě více než příznivý. Vyberte si přímo u výrobce na Motoe.cz.

Comments are closed.