Kdo bude novým představitelem kultovního Batmana?

Filmoví fanoušci se nemohou dočkat, až v roce 2015 přijde do kin film, na který čekali desítky let. Legendární Superman a Batman budou společně bojovat proti bezpráví!

zdroj: http://www.starpulse.com/Actors/Affleck,_Ben/gallery/20130617-103/

zdroj: http://www.starpulse.com/Actors/Affleck,_Ben/gallery/20130617-103/

Snímek bude navazovat na letošní film Muž z oceli, v hlavní roli se Supermanem v podání Henryho Cavilla. V pokračování ale bude dominovat Batman. Christian Bale, který hrál v poslední trilogii o Batmanovi, roli odmítl, a tak producenti hledali nového představitele. Ve filmových kuloárech se šeptalo o Ryanu Goslingovi nebo Orlandu Bloomovi, ale ani jeden z nich se role nezhostí. Volba totiž padla na Bena Afflecka (41). Může si tak napravit reputaci po nezdařeném komiksovém Daredevilovi.

Batman začíná (2005), Temný rytíř (2008) a Temný rytíř povstal (2012) jsou posledními natočenými filmy o Batmanovi, které zrežíroval Christopher Nolan. Ochránce v těsném netopýřím obleku nastoluje pořádek v Gotham City a střetává se se svým největším protivníkem Jokerem. Filmy plné zvratů a napětí si zamilovali miliony fanoušků po celém světě.

Další zajímavé články

Čtěte také:   Angelina Jolie šokovala svět

Comments are closed.