Zabezpečte svůj domov

Chcete se doma cítit v bezpečí a být dostatečně chráněni proti zlodějům? Pak neponechejte nic náhodě, protože nikdy nevíte, kdy k vám zavítá nezvaná návštěva v době, kdy budete mimo domov.

zdroj: stock.xchng by danaqouws

zdroj: stock.xchng by danaqouws

Bezpečnostní dveře

V 90 % případech se zloději do bytu dostanou dveřmi. Investujte proto do bezpečnostních, abyste jim znemožnili nebo ztížili vniknutí do objektu. Vybírejte dveře s tuhou kovovou konstrukcí, s celoplošným plechovým krytím, ocelovou kostrou a rozvorovým systémem. Takové dveře jsou vybaveny kvalitní bezpečnostní vložkou, kterou nelze odvrtat ani překonat vibrační planžetou.

Fólie na sklo

Fólie znesnadní vniknutí pachatelů do vašeho bytu a zároveň její instalací zabráníte prohození předmětů. Nemusíte se obávat, že by vám kazila výhled z okna, fólie je nenápadná a i po rozbití zůstává sklo neprostupné.

Trezory

Do trezorů uschováte cennosti, dokumenty, větší finanční obnosy, cenná data i zbraně. Potěšit vás mohou nízké pořizovací náklady. Pomocí kódu svůj majetek hravě zabezpečíte.

Mříže

Oceníte je, pokud žijete v přízemí. Pokud si je chcete nechat vyrobit od sváře, poraďte se nejprve s odborníky o maximálních vzdálenostech tyčí, o ochraně proti rozřezání a o efektivním zabudování do zdi.

Čtěte také:   Jak poznat důvěryhodného nájemce?

Další zajímavé články

Comments are closed.