Práce na internetu

Mnozí z vás si hledali možnost přivýdělku na internetu. Vydělat si nějakou tu korunu navíc a dopřát si to, na co zrovna nemáte, nebo si chcete zaplatit nějaké své prohřešky, či dluhy. Ať už peníze potřebujete na cokoliv, zadali jste do vyhledávače práce z domova, nebo přes internet.

práce přes internetTolik nabídek co vám vyjelo, není ani v klasickém zaměstnání. A tak jste začali rozklikovat snad každý odkaz, kterým se vám ukázal. Řekněme, že jsme si rozklikly asi 100 odkazů a po důkladné četbě, jste jich vybrali asi jen 30. Proč taky? Prvně je to typ práce. Ruční kompletace propisek, nadepisování obálek, telefonické nabídky produktů až po práci jednoduché administrativy? To je práce? Potom je to firma.Firma, která nabízela tuto službu, se vám zdála níce než podezřelá. Krásné peníze, za tak málo práce? Divné na tuto dobu a hlavně v našem státě.

Tak jste tedy oslovili oných 30 nabídek a s očekáváním  na odpovědi. Čekali a čekali. Uplynul měsíc, nebo více a jste obdrželi jen 5 nabídek z oslovených firem. Najednou zjistíte, že klasického zaměstnání je více, než práce na internetu. Zkusíte tedy s nimi spolupracovat. Ze začátku vám každý slibuje hory, doly, pěkný přivýdělek a pak to přijde. Peníze za vaši odvedenou práci nepřišly. Znovu jim píšete, ale žádná odpověď. A tak jste ztratily nejen cenný čas, který jsme mohli věnovat rodině, přátelům, kamarádům, ale i vydělané peníze, ze kterých se těší neznámý podnikavec.

Čtěte také:   Reklama na chlebu? Žádná utopie!

Šťastný konec? Někdy to tak bývá, že dobrá práce přes internet je jen jedna ze sta.

 

 

Fotografie publikována se svolením od Imagerymajestic Photography/FreeDigitalphotos

Comments are closed.