Zkroťte jednou provždy své vlny!

Kudrnaté nebo zvlněné vlasy na rozdíl od rovných mají nepravidelnou povrchovou strukturu a jsou citlivější na vnější vlivy. A protože těsně nepřiléhají k pokožce hlavy, nejsou dostatečně promašťovány kožním mazem.

zdroj: stock.xchng by henkstolk

zdroj: stock.xchng by henkstolk

Dopřejte svým vlnám péči

V obchodě si vyberte kvalitní šampon pro vlnité vlasy. Vaši hřívu uchrání proti krepatění, uhladí je a zvýší jejich lesk. Po umytí aplikujte hydratační kondicionér s uhlazujícími složkami a přídavkem bambuckého másla, jojobového nebo makadamového oleje. Jednou týdně vlasům dopřejte regenerační masku a nechte působit minimálně 10 minut.

Vlasy jemně promačkejte v ručníku a vetřete do nich některý z přípravků na podporu vln. Krém nebo pěnové tužidlo vpravte do vlhkých rozčesaných pramenů a promačkejte. Lokny podpoříte i sprejem pro vlnité vlasy s různým stupněm fixace. Nakonec vlasy vysušte na nízkou teplotu fénem s difuzérem nebo je nechte volně uschnout. Vyhněte se používání žehliček, a pokud si občas toužíte narovnat vlasy, nezapomeňte je ošetřit ochranným přípravkem proti vysokým teplotám.

Majitelky vlnitých vlasů jsou pro muže okouzlujícími nymfami, oslňte je proto zdravými a lesklými loknami.

Comments are closed.