Jak se obléknout na vánoční večírek?

Každá větší firma pořádá pro své zaměstnance vánoční firemní akce. Zazařte na nich a staňte se hvězdou večírku!

Koktejlky

Nejčastěji si ženy oblékají koktejlové šaty. Ideální délka je kolem kolen, za to nevhodné jsou mini šaty s hlubokým výstřihem. Pokud se chlubíte dokonalou postavou, troufněte si i na délku do půly stehen. Nemusíte zůstávat jen u černých koktejlek. Navíc výrazné šaty nepotřebují další doplňky. Sexy je také varianta s filtry. Takové koktejlové šaty zdobené zlatými, stříbrnými nebo jinak barevnými filtry budou k nepřehlédnutí.

Vsaďte na zářivé barvy

zdroj: stock.xchng by nifnif

zdroj: stock.xchng by nifnif

Svým kolegům vyrazíte dech, když si na večírek vezmete jednoduché šaty v zářivém odstínu. Sáhněte v obchodu po jasně růžových a k tomu zvolte klasické černé doplňky a lodičky. Pokud jste odvážné, zvolte extravagantnější doplňky s větším množstvím filtrů a třpytivých křišťálů.

Výrazná kabelka

Pokud jste milovnicí extravagantních kabelek, zbytek doplňků ponechte ve strohém stylu. K tomu stačí jeden slavnostnější kousek v podobě kalhot či sukně.

Večerní róba

Jste pozváni na formální akci? Zahalte se do sofistikované a elegantní večerní róby. Pro dámy to znamená obléci si dlouhé večerní šaty, uzavřené lodičky a k tomu doplněk v podobě malé kabelky.

Comments are closed.