Objevte svůj parfém

Zahaleni do oblaku vůně parfému zaujmete okolí a okouzlíte protějšek. Parfém pozvedne vaše sebevědomí a dodá vám kouzlo. Jeho koupě však není snadná záležitost. Jedna vůně je cítit na každém trochu jinak. Jak při jejím výběru postupovat?

zdroj: stock.xchng by Josee Holland

zdroj: stock.xchng by Josee Holland

Jak na to?

Na trhu je k dostání nepřeberné množství parfémů pro přírodně, sportovně nebo romanticky laděné lidi. Někdo dává přednost těžkým kořeněným vůním, někdo naopak upřednostňuje ovocné nebo květinové. Vůně je vhodné volit s ohledem na roční období.

Zajděte do parfumerie a otestuje vůni přímo na zápěstí, aby zareagovala s vaší kůží. Naplno se rozvine za pár minut. Pokud nevíte, po které vůni sáhnout, nechte si poradit od proškolených prodavaček. Našetřete si na značkový parfém, který na rozdíl od levných náhražek vydrží a doslova si jej zamilujete.

Aplikace parfému

Parfém nanášejte na pulzní body, jako jsou zápěstí, loketní jamky, krk nebo za ušními boltci. Vůni si také můžete stříknout do vlasu nebo lehce na oblečení. Pozor však na skvrny na světlém oblečení.

Čtěte také:   Nákupy jako lék na ztrápenou ženskou duši

Péče o parfém

Lahvičku nevystavujte přímému světlu a uchovávejte ji na chladnějším místě v původním obalu. Zkažený parfém poznáte podle pozměněné barvy, vůně a pryskyřičného prstence kolem uzávěru.

Comments are closed.