Máte doma kovové plechovky?

Nostalgie. Tohle slůvko napadne každého, kdo si jen vzpomene na staré dobré časy a na produkty, které v nás vyvolávaly nadšení, chuť, zkušenost, jedinečnost, ale i zkoušku zakázaného ovoce. Mezi takové produkty patřily tvrdé, barevné bonbóny v kovových plechovkách. Mnozí z nás si i tuto cennost, plechovku, schovaly do skříně, sklepu, či si je vystavily na poličku.

lucernaNebyl by to člověk, aby i tuto skoro nepoužívanou věc, nějak nezužitkoval. Někteří z nás si do nich uchovaly hřebíky, matičky, či si z nich udělaly pokladničky. Úžasný výrobek z plechovky jsem našla až nyní. Jsou z nich lucerničky, které se vyráběly hřebíkem. Pomocí kladívka a hřebíku se do plechovky vyryly různé tvary a pomocí svíček vykouzlily nádherné osvětlení. Posoudit můžete sami. Jejich výroba je opravdu jednoduchá. Stačí jen pár kovových plechovek, pár čajových svíček, drát, hřebík, kladívko, fantazii.

lucerničky

Zdroj: http://www.curbly.com/users/craftmel/posts/13770-roundup-10-diy-outdoor-lighting-projects, http://endeligmamma.blogspot.cz/2014/09/crafty-homemade-outdoor-table.html

Čtěte také:   Velikonoční košík vyroben z kolíčků na prádlo

Comments are closed.