Vyrábíme velikonoční vajíčka

Svátky jara, nebo taktéž Velikonoce se k nám hlásí již tento víkend. Někteří z nás již začali z výzdobou svého domova, nakupují čokoládová vajíčka, zajíčky, ale i různé potraviny, či vína, která jsou spojena právě s tímto období. V dnešní době ale Velikonoce postrádají svůj pravý smysl. Osobně mi to připadá jen jakýsi svátek, komerčního typu. Chcete li zažít ty opravdové Velikonoce, musíte si zajet do malých vesnic na Moravě, kde na vás dýchne ta pravá Velikonoční atmosféra.

vtipná vajíčka
Jak jsem už zmínila, mezi Velikonoční tradice patří zdobení vajíček, výroba zajíčků, pletení pomlázky, košíčků, či upečení sladkého beránka. Tento článek vám ukáže netradičně vyrobená vajíčka, která byste mohli zvládnou i vy. Potřebujeme jen k tomu pár vajíček, barvy, štětce, tužku s gumou, svíčku, hlínu, květiny, špejli a různé. Podívejte se na tu krásu.

 

 

vajíčka v kalíšku vajíčka ozdobena pomocí barevných papírůzdobení vajíček pomocí tužky s gumoukvětinová vajíčka vajíčka se svíčkou vajíčka ve sklenici  vajíčka zdobená pomocí gumových bombonu

 

 

Zdroj: http://www.shelterness.com/25-creative-ways-to-decorate-easter-eggs/

 

Comments are closed.