Jaká zaměstnání jsou nejvíce sexy?

Některá povolání vnímá většina lidí jako atraktivní. Lidé mající taková zaměstnání jsou více žádoucí a mají to jednodušší při navazování vztahů. O jaká povolání se jedná?

zdroj: stock.xchng by Tony Hathcock

zdroj: stock.xchng by Tony Hathcock

1. Modelky

Nejen, že krásně vypadají, ale vzbuzují v protějšku dojem, že dokázaly jít za svým snem, kterého úspěšně dosáhly. Mají hodně peněz a široký rozhled díky cestování.

2. Barmani

Lidé si představují barmanku jako sebevědomou komunikativní ženu, která se dokáže bavit o čemkoliv a která se vyzná v lidech. Barmana si představují jako svalnatého hezouna, povolnému k jakémukoliv flirtu.

3. Umělci

Romanticky založené ženy jsou doslova uhranuti malíři nebo hudebníky. Že se neumějí uživit? To jim nevadí, vždyť živit se kreslením obrazů je přeci nesmírně romantické.

4. Zdravotní sestřičky

Určitě jste při brouzdání po sexshopech na internetu narazili na oblíbený erotický kostýmek zdravotní sestřičky. A není to náhoda. Muži šílí při představě, že doma mají sexy sestřičku v minisukni.

5. Sportovci

Sportovci se chlubí vypracovanou postavou, což je v dnešní době považováno za ideál mužské krásy. Ženy po takových mužích touží a přejí se dotýkat jejich svalnatého těla a laskat jej.

Čtěte také:   Jak rychle založit s.r.o.?

6. Hasiči

Představa, že se každou chvíli ocitají v ohrožení života, aby zachránili jiné lidské životy, je doslova afrodiziakem pro ženy. Spousta romantických žen takovým mužům neodolá.

7. Kovbojové

Kovbojové ze sebe vyzařují nespoutanost, sílu a nezávislost. Jsou to silné osobnosti, které umí zkrotit zvíře pod sebou.

Comments are closed.