Objevte krásu Tossa de Mar

Starobylé městečko Tossa de Mar leží na pobřeží španělské Costa Bravy. Právem si získalo přízvisko „Saint Tropez Costa Bravy“ pro svou historickou část se zbytky pevnosti z 12. století a hradbami, pro své čisté pláže, úzké uličky a vřelé obyvatele.

zdroj: everystockphoto.com by diluvi

zdroj: everystockphoto.com by diluvi

Vykoupat se můžete na hlavní městské pláži Platia Gran nebo na menších plážích na okrajích. Městečko je jako stvořené pro zamilované dvojice. V hlavní sezóně se tu nachází dostatek kouzelných zálivů.

Při večerní procházce vás oblaží pohled na osvětlené středověké opevnění, odkud je nádherný výhled na celé město. Až budete scházet z hradeb, zavede vás cesta do uliček lemovaných malými domky se spoustou kaváren se španělskými specialitami.

Nečekejte bujarý noční život jako v sousedním Lloret de Mar. Přesto i Tossa de Mar má co nabídnout. Posedět můžete v barech s  programem nebo si zatancovat na diskotéce.

Nudit se tu nebudou ani sportovně založení lidé. Na pláži se můžete zapojit do fotbalových nebo volejbalových turnajů nebo si zacvičit aerobic.

Čtěte také:   Pokochejte se pohledem na českou zemi z jedné ze šesti nejhezčích vyhlídek

Tossa de Mar se vám svým půvabem bohatě odmění za vaši návštěvu!

Comments are closed.