Styling pro mužské vlasy

Muži v péči o své vlasy učinili nesmírné pokroky. Nejen, že pravidelně chodí k holiči, ale také se starají, aby jejich účes měl módní tvar. K tomu jim pomáhají stylingové přípravky, kterých je na trhu nepřeberné množství. Stačí si jen vybrat ten správný produkt, který jim bude maximálně vyhovovat.

V mužské výbavě by neměl chybět fén a hřeben. Dobrá je investice do kartáče s přírodními štětinami nebo masážního kartáče se zakulacenými gumovými či dřevěnými štětinami. Pokud máte vlasy delší a nelíbí se vám, jak se vám na koncích kroutí, pak skvěle poslouží žehlička na vlasy. Platí zde úměra, že čím dražší, tím je šetrnější k vlasům.

Krátké vlasy

Velmi dobře se upravují pomocí gelu, který jim dodá zpevnění. S přípravkem to však nepřehánějte, abyste místo vlasů neměli ostny. Líbí se vám splývající vlasy? Naneste do nich vosk nebo pomádu, která navíc vlasy příjemně provoní.

Dlouhé vlasy

zdroj: stock.xchng by Ehsan Namavar

zdroj: stock.xchng by Ehsan Namavar

Majitelé takové délky vlasů by měli zapomenout na gel, protože vlasy po něm ztuhnou a dají se obtížně upravovat. Abyste vytvořili přirozený účes, použijte vosk nebo stylingový krém. Vlasy již pak dále nezafixovávejte lakem na vlasy, protože by mohly vypadat mastně a zplihle.

Čtěte také:   Pečujte o své nehty

Jaké přípravky na vlasy používáte? Podělte se s námi o své zkušenosti!

Comments are closed.