Krásná i pod peřinou

Spíte ráda ve vytahaném triku a trenkách svého přítele? Zkuste výběru pyžama věnovat náležitou pozornost a buďte krásná i pod peřinou.

zdroj: stock.xchng by Gerla Brakkee

zdroj: stock.xchng by Gerla Brakkee

Noční košile

Možná se vám zježí chloupky na pažích při představě noční košile. Pryč jsou ale doby, kdy sahaly ke kotníkům a nosily se zapnuté na knoflíčky až ke krku. Dnes jsou k dostání modernější alternativy, ať už s dlouhým nebo krátkým rukávem. Při výběru berte ohled na vlastní pohodlí, ale proč zbytečně schovávat vaše krásné nohy?

Svůdné košilky

Zapomeňte na noční košili, když chcete svést svého partnera a okouzlit ho svými křivkami. Záleží na vaší fantazii, zda si vyberete saténovou, s krajkami, nevinně růžovou nebo hříšně rudou. Podle mužů je také sexy pánská košile na nahém ženském těle.

Klasické pyžamo

Dříve pánové nosili pruhovaná pyžama a dámám tento typ nočního úboru byl zapovězený. To ale neplatí v současnosti. Dnešní výběr je rozmanitý a pyžama hýří všemi barvami a vzory. Navíc můžete kombinovat dlouhé kalhoty s tílkem nebo tričkem s krátkým rukávem. Jako bohyně se budete cítit v saténovém pyžamu.

Čtěte také:   Jak vybrat to správné ložní povlečení?

Sexy kraťásky

Oblíbily si je zejména mladé dívky. V kombinaci s tílkem budete vypadat sexy a zároveň zbytečně neodhalíte svá intimní místa. Nabízí se zde prostor pro partneru fantazii.

A v jakém pyžamu spíte nejraději vy? Jaký typ na vás partner miluje?

Comments are closed.