Nebojte se nosit barevné punčocháče!

Řada žen se barevným punčochám vyhýbá, protože se obávají, že budou vypadat směšně. Nenechte si namluvit, že takové punčochy se hodí leda pro mladá děvčata a s odvahou si jedny barevné pořiďte!

zdroj: stock.xchng by Billy Alexander

zdroj: stock.xchng by Billy Alexander

Punčochy zkombinujte s botami a oblečením. S botami ve stejné barvě budou vaše nohy vypadat delší a spodní část těla ucelenější. Pokud se ve vašem botníku nenajdou boty v barvě punčoch, zvolte neutrální barvy, jako je černá, hnědá nebo šedá. Nezapomeňte také sladit punčochy s ostatními doplňky, například s kabelkou nebo šperky. Nejjednodušší variantou pro nesmělé ženy je sjednocení punčoch pouze s jedním doplňkem.

Nevhodné jsou punčochy s velkými a výraznými vzory. Sáhněte raději po jednobarevných nebo s malými vzory. Co takhle drobný květinový vzor?.

A jakou barvu pro sebe zvolit? Tmavé, základní barvy jsou ideální pro ženy s oblejšími tvary. Starším ženám se nedoporučují světle růžové punčochy. Štíhlé nohy vyniknou v hravých barvách. Nejdůležitější je, abyste se ve výsledném outfitu cítila jistě a příjemně.

Comments are closed.