Plesová sezóna začíná – pohodlné boty

Být hvězdou tohoto večera nespočívá jen v krásném účesu, nádherých šatech, či obleku, ale také v pohodlných, čistých botách. Vždyť v botách protančíme celou noc.
plesová obuvPři výběru správných bot na ples se držíme několika rad a to: rozhodně by neměly být úplně nové, musí být čisté, musí být pohodlné a rozhodně není na škodu mít i náhradní plesové boty.

Proč rozhodně nemáme mít na sobě nové boty? Odpověď je jednoduchá. Každý z nás se setkal s tím, že když jsme si obuly nové boty, po chvilce chození nás začaly trochu tlačit a dokonce se nám mohl vytvořit i puchýř. A co se teprve může stát, když s nimi musíte protančit celou noc? Ples si určitě neužijete, často budete chtít sundat tyto krásné boty, namasírovat si nohy a o tom přeci není ples. Pokud ale chcete mít nové boty na sobě, doporučuji to, abyste v nich často chodívali (měsíc pod předu), klidně i jen tak po bytě. Boty se vám roztáhnou a přizpůsobí se vaši noze.

Jaké jsou oblíbené boty na ples? Výběr bot spočívá na tom, jaký typ, střih, barvu šatů (obleku) máte. Rozhodně by neměly být tmavší barvy. Doporučují se stejné, nebo o něco světlejší barvy jako jsou šaty, či oblek. Muži by rozhodně měli šáhnout po společenských botách se šněrováním. Ženám se doporučují lodičky s uzavřenou špičkou, nebo páskové boty ni nízkém podpatku. Rozhodně si nikdy nepořizujeme boty na vysokých podpatcích, jak je u celebrit oblíbené.

Čtěte také:   Jaké plavky letí? Nechte se inspirovat letními trendy!

dámská obuv dámská plesová obuv pánská obuv

 

 

 

 

 

 

Fotografie publikována se svolením od Luigi diamanti, Sattva, Duron 123, Sharron Goodyear FreeDigitalPhotos.net

Comments are closed.