Plesová sezóna začíná – vybíráme spodní prádlo

Vždy na začátku Nového roku začíná plesová sezóna. Ples je společenská akce, kde se můžete jednak seznámit s novými lidmi, ale i popovídat si s přáteli, či si jen tak zatančit.
dámská podprsenkaMinulý článek byl o tom, co si máte obléci na tuto společenskou akci. Jaká barva bude hitem letošního plesu a na co byste neměli zapomenout. Máte-li už vybrané plesové šaty, či smoking, základem všeho je ale kvalitní, pohodlné spodní prádlo. Jak ho tedy vybírat?

Spodní prádlo pro ženy

Spodní prádlo musí být pohodlné, tělové barvy, čisté. To jsou tři základní a nejdůležitější informace, při výběru spodního prádla.

Podprsenky ladíme vždy na základě barvy plesových šatů. Nikdy by podprsenky neměly být ve stejné barvě plesových šatů, či dokonce tmavší. Musí být světlejší barvy. Dále je to podle střihu ale i výstřihu šatů. Rozhodně by podprsenka neměla být k vidění. Ale naopak, měla by vám pomoci vykouzlit nádherný, bujný dekolt.

Kalhotky musí být hlavně pohodlné. Ideálně tělové barvy, bez ozdob, hladké, jednobarevné. Mezi takové kalhotky patří s vyšším pásem, méně vhodná jsou tanga.

Čtěte také:   Pouzdrová sukně je stále módní! Mějte ji ve svém šatníku

Spodní prádlo pro muže

Muži s výběrem spodního prádla to mají o něco složitější než dámy. Jednak je to tím, že někteří muži nemůžou nosit boxerky, trenýrky, či slipy. Nicméně i zde je malinká pomoc s výběrem. Záleží to tedy na tom, jaký střih obleku, či smokingu máte. Pokud je příliš upnutý, rozhodně byste neměli mít na sobě volné trenýrky, či boxerky. Ano, jsou sice pohodlné, ale právě ony vám vykreslí to, co pod oblekem(smokingem) máte.  Zde je dobré zvolit si slipy. Slipy nemusí být příliš upnuté, dají se koupit i o něco volnější. Chce si to jen dobře vyzkoušet. A pokud máte volný oblek, vezměte si to, v čem se cítíte nejlépe.

dámské spodní prádlo pánské spodní prádlo dámská podprsenka 1

 

 

 

Fotografie publikována se svolením od Photostock, Stockimages, FreeDigitalPhotos.net

 

 

Comments are closed.