Plesová sezóna začíná – jak se obléci

Po bujarých oslavách příchodu Nového roku se pomalu ale jistě můžeme připravovat na plesovou sezónu. Ples je nazýván jako společenská akce, při které se většinou tančí společenské tance.
plesové šaty 2Mezi společenské tance patří polka, valčík, tango, foxtrot a mnoho dalšího. Ples začínám nepsaným pravidlem předtančením. Než se ale vydáte na jakýkoliv ples, musíte se na to vhodně obléci, doplnit správnými doplňky, krásným originálním účesem a hlavně mít pohodlné boty.

Jak se mám tedy oblecí?

Pro muže to bude asi mnohem snažší, než pro ženu. Tmavý oblek s bílou košilou, doplněn motýlkem. Je-li ale ples v Black-Tie, co to znamená pro muže? Muž musí mít na sobě smoking, bílou košilu, černého motýlka a lakovky. A žena? Ta bude mít mnohem více starostí jak s výběrem společenských šatů, tak s účesem, boty a doplňky. Proto ženám doporučuji, než se vydáte v daný den na ples, raději se v předstihu na něj připravte. Klidně i měsíc dopředu. Zde je malá ukázka společenských šatů pro letošní rok. Mezi oblíbené barvy bude dominovat světle modrá, zelená, fialová, ale i béžová.

Čtěte také:   Objevte kouzlo pletených šatů

plesové oblečení plesové šaty 1

 

 

 

 

 

Fotografie publikována se svolením Photostock, Posterize, Patrisyu

 

Comments are closed.