Užijte si o Vánocích skvělý sex v sexy prádle!

Vánoce jsou nejen svátky klidu a míru, ale také sexu. Svůdného oblečení a erotických pomůcek je ke konci roku prodáno o stovky procent více než v průběhu roku. Britská společnost My Voucher Codes provedla výzkum, z kterého vyplynulo, že eroticky přitažlivá v novém spodním prádle nebo kostýmu touží být na Vánoce až třetina žen. Osm z deseti žen přiznalo, že se jim v erotickém prádle zvedne sebevědomí.

zdroj: stock.xchng by Samantha Sargent

zdroj: stock.xchng by Samantha Sargent

Připravte svému partnerovi překvapení v podobě sexy spodního prádla!

Obleček Santy Clause

Svůdný a zároveň vtipný je sexy obleček Santy Clause. Když si pod něj vezmete erotické prádélko, vyprovokujete partnera k nevídaným výkonům.

Svůdný korzet

Odvážné ženy zazáří ve svůdném korzetu. Vyberte extravagantnější kousek se zajímavou dekorací a materiály. Co třeba kombinace kožíšku a saténu, třpytek či průsvitných materiálů? Méně odvážné ženy by měly zvolit body nebo úzkou průhlednou košilku doplněnou o podvazky nebo samodržící punčochy.

Staňte se nevinnou vílou

Jste spíše romantická žena s jemnou povahou? Nažhavte partnera panensky bílou barvou a průsvitným materiálem.

Čtěte také:   Vánoční tradice a zvyky - které dodržujete?

Zkrášlete se doplňky

Doplňky podtrhnou váš kostým nebo sexy prádlo. Nezapomeňte proto na podpatky, rukavičky nebo na Santovu čepičku. Rty si namalujte načerveno a dekolt nastříkejte třpytkami. Navoňte se dráždivým parfémem a přes ramena přehoďte peříčkové boa!

Comments are closed.