Zatřpyťte se o Vánocích

O Vánocích se pořádají nejen vánoční večírky, ale také probíhá Štědrovečerní večeře a vzájemné návštěvy rodin. Naneste na odhalená ramena nebo dekolt třpytky a zazařte jako hvězdy na noční obloze.

zdroj: stock.xchng by Bida Sveda

zdroj: stock.xchng by Bida Sveda

Třpytky na tělo

K dostání jsou zejména v práškovém a gelovém provedení. Pokud jste v regálu sáhli po těch práškových, aplikace je o něco složitější, protože třpytky budete mít všude. Gelové třpytky se lépe nanášejí, ale nehodí se na větší plochy, protože je nerozetřete tak, aby působily přirozeně. Zkuste proto vyzkoušet novinku – třpytky ve spreji, které nejen ozdobí vaši pokožku, ale dokonce ji i hydratují.

Třpytky v tělových přípravcích

Některá tělová mléka a gely obsahují v malém množství třpytky. Nejsou příliš nápadné a nejvíce se hodí v létě na opálenou kůži. Sáhněte po nich, pokud chcete použít třpytky i přes den.

Tetování třpytkami

K vytvoření tetování ze třpytek použijte husté gelové třpytky. Kupte si nebo vyrobte šablonu a vytvořte na pleti ornament.

Kam třpytky nanášet?

Výrazné třpytky se hodí na menší plochy těla, jako je dekolt, odhalená záda, nohy nebo paže. Celé tělo je pak vhodné pokrýt třpytkami obsaženými v tělovém mléce.

Čtěte také:   Vybudujte si pevnou a vyrýsovanou postavu

Další zajímavé články

Comments are closed.