Domácí pracovna

Ti, kdo pracují z domova nebo často tráví čas u nějaké činnosti a potřebují k tomu prostor a klid, by při zařizování domácnosti neměli zapomínat na vybudování praktické, pohodlné a funkční pracovny. Může se jednat o samostatnou místnost nebo malý pracovní kout oddělený od domácího dění.

TabletSrdcem pracovny je kvalitní pracovní stůl, s dostatkem prostoru pro provozované činnosti. Důležité je dbát na správné umístnění monitoru, aby nedocházelo ke zhoršení zraku. Ideální výška je taková, při níž budeme mít první řádku na monitoru v úrovni nosu. Za doplněk zvolíme stolní lampu s pohyblivým ramenem. Tak zacílíme proud světla tam, kde jej zrovna potřebujeme. Ke stolu náleží židle, zdravotně nezávadná, ergonomicky tvarovaná a nastavitelná pro potřeby každého uživatele.

Máte nedostatek místa pro prostorný stůl a vaše věci? Použijte úsporné úložné policové systémy nebo úložné boxy. Pokud nejste omezeni prostorem, rozšiřte vybavení pracovny o velkou knihovnu, která do ní vnese osobitou atmosféru.

K budování pracovny přistupujeme vždy odpovědně a zařizujeme ji takovým nábytkem, který má dlouhou životnost a pevnou konstrukci bez ostrých hran.

Čtěte také:   Moderní dům? Dřevostavba!

Zdroj fotografie: stock.chng

Comments are closed.