Psi pamlsky milují a pejskaři milují spokojené psy!

Pamlsky mají zvláště při výchově psa důležitou roli. Chcete-li pejska odměnit za správně vykonaný povel, loužičku na určeném místě, přinesený klacek – dáte mu za odměnu pamlsek. Psí pamlsky jsou pro každého psa odměnou, ale zároveň dobrotou, kvůli které se rozhodně stojí za to snažit.

PESDentální snacky

Každý svědomitý pejskař ví, že starat se o psí chrup je stejně tak důležité, jako starat se o ten vlastní. Pamlsky pro psy v podobě dentálních snacků od značky Brit let´s bite nejenže skvěle chutnají, ale navíc nenuceným způsobem vyčistí psovi zuby a ochrání jeho chrup před plakem a bakteriím. Navíc si díky nim pes posílí žvýkací svalstvo a na nějakou dobu ho dentální snacky určitě i zabaví.

Masové pochoutky

Masové pamlsky potěší každého psa. Pořídíte-li doplněk stravy od značky Calibra Joy, zaručíte tak svému psovi vyvážený přísun vitamínů a důležitých látek určených přesně pro jeho výživovou kategorii. Calibra Joy si zakládá na recepturách založených na fyziologických nárocích a představují tak kvalitu za pěknou cenu.

Pamlsky z buvolí kůže

Kosti z buvolí kůže jsou pro každého psa chutnou a velice lákavou pochoutkou. Proto chcete-li svého psa oddarovat a potěšit něčím lahodným, dopřejte mu pamlsky pro psy z buvolí kůže. Jsou zdravé, chutnají výborně a ještě si na nich pes procvičí žvýkací svalstvo. Nemusíte se omezovat pouze na tvar kosti, k dostání jsou i pamlsky v podobě koule či uzlů.

Něco na zub

Každý pes jistě ocení, odměníte ho za dobře vykonaný povel dobrotou v podobě pamlsku Candies. Můžete vybírat mezi ovocnými, uzenými, piškotovými či nízkokalorickými snacky, které svou chutí potěší každého psa. Na pamlskách od značky Candies si může pochutnat nejen váš pes, ale dokonce i vy.

Další zajímavé články

Čtěte také:   Cizí jazyky vám rozšíří možnosti

Comments are closed.